Niepubliczny żłobek Samo Dobro

O nas

W naszym żłobku doskonale wiemy, że pierwsze lata są niezwykle ważne w rozwoju dziecka. Lata te staną się fundamentami jego osobowości, więc powinny zostać zbudowane na miłości, bezpieczeństwie i zaufaniu.

Decydując się na oddanie swojego dziecka do naszego żłobka możecie mieć pewność, że spotka się z tym wszystkim. U nas nie będzie kolejną statystyką, a pełnoprawnym członkiem naszej społeczności. Poczuje się docenione i zauważone. Nasza wykwalifikowana kadra zadba, aby przez cały swój pobyt czuł się jak w domu - pod każdym względem. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby dzięki empatii i indywidualnemu podejściu do każdego maluszka, czas spędzony u nas był pełen pięknych chwil i poznawania świata wokół, co niezbędne jest do prawidłowego rozwoju maleństwa.

“Samo dobro” to miejsce, gdzie dzieci są najważniejsze, dlatego nasz żłobek w pełni dostosowany jest do funkcji jaką ma pełnić, a posiłki podawane maluszkom przygotowane są ze składników najwyższej jakości.

Wiemy, że zapisanie swojego maleństwa do żłobka to bardzo ważna decyzja dla każdego rodzica, dlatego zachęcamy do kontaktu, a także wizyty u nas. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, zaprezentujemy nasz żłobek i ustalimy szczegóły.

Często mówi się, że dzieci zasługują na wszystko co najlepsze. Udowodnimy Wam, że nie traktujemy tego jak pustej frazy, a jest to dla nas jedna z najważniejszych zasad, dzięki której możemy dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania osobowości młodego człowieka. W tych małych-wielkich istotach tkwią olbrzymie pokłady dobra i ciekawości świata oraz ludzi i chcemy Wam pomóc wspólnie je wydobyć.

Zapisz swoje dziecko